Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Active
hy: Ակտիվ
