Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Active
id: Aktif

en: Members
id: Anggota

en: Activity
id: Aktifitas
