Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Active
is: Virkt

en: Members
is: Meðlimir
