Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: Active
it: Attivo

en: Activity
it: Attività
