Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Active
ja: アクティブ

en: Members
ja: メンバー

en: Activity
ja: アクティビティ
