Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Active
jv: Aktif
