Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Active
kk: Белсенді
