Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>
