Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Active
ku: چالاکە
