Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Active
lt: Aktyvus

en: Members
lt: Nariai

en: Activity
lt: Aktyvumas
