Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Activity
lv: Aktivitāte
