Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Active
mn: Идэвхтэй
