Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Active
mr: सक्रिय
