Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Active
ne: सक्रिय

en: Activity
ne: गतिविधि
