Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Active
nl: Actief

en: Members
nl: Leden

en: Activity
nl: Activiteit

en: Time spent
nl: Bestede tijd
