Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Active
nn: Aktiv
