Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Active
oc: Actiu

en: Activity
oc: Activitat
