Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
