Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Active
pl: Aktywne

en: Members
pl: Członkowie

en: Activity
pl: Aktywność
