Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Active
ps: فعال

en: Activity
ps: چارندتیا
