Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: Active
pt: Ativo

en: Activity
pt: Atividade
