Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Active
sk: Aktívny

en: Members
sk: Členovia

en: Activity
sk: Aktivita
