Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Active
sl: Aktiven
