Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Active
sq: Aktiv
