Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Active
sv: Aktiv

en: Members
sv: Medlemmar

en: Activity
sv: Aktivitet
