Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Active
tr: Etkin

en: Members
tr: Üyeler

en: Activity
tr: Etkinlik
