Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Active
uk: Активно

en: Members
uk: Учасники

en: Activity
uk: Активність
