Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Members
vi: Các thành viên
