Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Active
az: Aktiv

en: Activity
az: Fəaliyyət
