Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Active
ka: აქტიური
