Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Active
ro: Activ

en: Members
ro: Membri

en: Activity
ro: Activitate
