Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Active
ru: Активно

en: Members
ru: Участники

en: Activity
ru: Активность

en: Time spent
ru: Затрачено времени
