Simple Timesheet (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Active
ur: فعال
