SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Path
af: Pad

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?
