SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?
