SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Add view
az: Görünüş əlavə et

en: By
az: Tərəfindən

en: Edit view
az: Görünüşü redaktə edin
