SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?
