SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Edit view
bo: མཐོང་རིས་བཟོ་བཅོས

en: Oldest first
bo: རྙིང་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ
