SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Delete view
bs: Izbriši view
