SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Path
da: Sti

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Add view
da: Tilføj visning

en: By
da: Af

en: Edit view
da: Rediger oversigt

en: Oldest first
da: Ældste først

en: Newest first
da: Nyeste først

en: Delete view
da: Slet view
