SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Path
eo: Vojo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?
