SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Path
fi: Polku

en: Display
fi: Näyttö

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Add view
fi: Lisää näkymä

en: Edit view
fi: Muokkaa näkymää

en: Oldest first
fi: Vanhin ensin

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Delete view
fi: Poista näkymä
