SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Oldest first
gu: જુનુ પહેલા
