SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Add view
he: הוספת היבט

en: By
he: מאת

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Delete view
he: מחיקת היבט
