SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Display
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?
