SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები
