SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: By
lt: Sukūrė

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą
