SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Add view
lv: Pievienot skatu

en: By
lv: Autors

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Delete view
lv: Dzēst skatu
