SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Path
nn: Sti

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?
