SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Path
ro: Cale

en: Display
ro: Afișaj

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Add view
ro: Adaugă vizualizare

en: By
ro: De

en: Edit view
ro: Editați vizualizarea

en: Oldest first
ro: Cele vechi primele

en: Newest first
ro: Cele noi primele

en: Delete view
ro: Șterge vizualizarea
